cover125

Lees Luister online

Volg Luister!

 

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie

Inloggen



stelling

Ik bezoek dit jaar het Storioni Festival.
 
  • fluitkoning

Deze uitgave in Luister:

- Ralph Rousseau op zoek naar de stilte
- Componist van de maand: Michel van der Aa
- De fluitkoning; Emmanuel Pahud
- Het Philharmonic op hun tour door Europa

Cellofestival Dordecht  E-mail

Nog even en dan barst het tweejaarlijkse Cellofestival in Dordrecht los. Vier dagen lang wordt er samengespeeld door ongeveer 100 cellisten in de historische stad Dordrecht. Jonge en oude, amateurs en professionele cellisten, volwassenen en kinderen.

Er worden workshops gegeven over cellobouw, cello-onderhoud en strijkstokkeuze. Er zijn masterclasses voor conservatoriumstudenten, een dagelijkse festivalkrant, een kinderdag, en natuurlijk:… concerten.

Het Openingsconcert is a.s. donderdag 13 mei om 19.30 uur in de Augustijnenkerk door Cellokwartet Amsterdam met Gregor Horsch, Pascale Went, Judith Jamin, Sebastiaan van Eck.
Verder zijn er concerten te verwachten van o.a. Lucia Swarts, Floris Mijnders, het Cello Octet Amsterdam en vele andere cellisten.
Het Cellofestival in Dordrecht duurt van donderdag 13 mei t/m zondag 16 mei.

Kijk voor meer informatie op www.cellofestivaldordrecht.nl

 

Bron: Viertakt