cover125

Lees Luister online

Volg Luister!

 

Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie
Advertentie

Bekijk hier de demo!

Inloggen



Advertentie

Stelling

Violen zijn onmisbaar in een orkest.
 
  • violins of hope

Deze uitgave in Luister:

- Op en top Italiaans temperament
- Componist van de maand: Rosy Wertheim
- Vioolrestaurateur Amnon Weinstein
- Herman van Veen

Diva’s in de Doelen  E-mail

dasch annetteAnnette Dasch en Joyce DiDonato; beide dames staan aan de top van de operawereld en hebben de podia van alle grote concertzalen en operahuizen veroverd. Boek nu deze miniserie in de Doelen Rotterdam en u geniet niet alleen van de concerten, maar u ontvangt ook nog een cd naar keuze om thuis na te genieten.

 

Concert 1
zaterdag 10 december 2011 - 20.15 uur
Annette Dasch en de Akademie für Alte Musik Berlin
Een bijzonder programma waarin Bach en zijn grote bewonderaar Mozart centraal staan. Annette Dasch, door de Duitse pers als ‘Sonnensopran’ betiteld, schittert in juweeltjes van cantates.

didonato joyceConcert 2
woensdag 7 maart 2012 – 19.30 uur
Joyce DiDonato en Il Complesso Barocco
‘Yankeediva’ Joyce DiDonato is dé sensatie van het operatoneel. Vanavond schittert ze in een concertante uitvoering van Händels opera Ariodante. Haar vertolking van een van de mooiste Händelrollen, werd niets minder dan ‘haar zoveelste triomf’.

Aanbieding
Bestel deze miniserie bij de Kassa van de Doelen (telefoon 010 2171717 o.v.v. aanbieding Luister) en u betaalt voor twee concerten slechts € 61 (i.p.v. € 72). Bovendien ontvangt u bij uw bestelling een cd van Joyce Didonato (cd-box Ariodante) of Annette Dasch (Armida) naar keuze cadeau.