DatumAanvangConcerttitelUitvoeringLocatieInfo
1-2-202420:00SpraakmakersMatangi Quartet, Slagwerk Den Haag E.A.Musis, ArnhemMeer info
1-2-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingChassé Theater, BredaMeer info
2-2-202420:00Sjostakovitsj+ Nederlands Blazers EnsembleMusis, ArnhemMeer info
3-2-202420.00Summer PreludesPianist Camiel BoomsmaWitte Kerkje, BaarnMeer info
4-2-202415.30Die Schöne Müllerin van F. SchubertRaoul Steffani (bariton), Frans van Tuijl (piano)Het Boterkerkje, OirschotMeer info
7-2-202420:00Petite Messe SolenelleAmsterdam Sinfonietta & Nederlands KamerkoorMusis, ArnhemMeer info
7-2-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingDeventer schouwburg, DeventerMeer info
8-2-202420.00Willem Brons presenteert Violetta Khachikyan Composities uit vier verschillende eeuwen.Brinkhuis Theater LarenMeer info
10-2-202414.00On vous adore à NohantMuziektheatervoorstelling over Frédéric ChopinBrinkhuis Theater LarenMeer info
11-2-202414.15Wintermatinee met Bach en RameauPearls in Baroque olv Noriko AmanoHet ConcertgebouwMeer info
14-2-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingKoninklijke Schouwburg, Den HaagMeer info
15-2-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingKoninklijke Schouwburg, Den HaagMeer info
15-2-202420.00Openingsconcert Pianofestival GoudaBrioso TrioAgnietenkapel, GoudaMeer info
16-2-202421.00Nachtconcert Pianofestival GoudaCoraline Groen (viool), Nanette Mans (sopraan), Mieke Verduijn (piano)Agnietenkapel, GoudaMeer info
17-2-202420:00Ronald Brautigam speelt Mozarts Pianoconcert nr. 24PhionMusis, ArnhemMeer info
17-2-202420.00Slotconcert Pianofestival GoudaPianoduo Beth & FloAgnietenkapel, GoudaMeer info
22-2-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingStadsschouwburg Utrecht, UtrechtMeer info
23-2-202420:00Andriessen en PaddingI SOLISTIMusis, ArnhemMeer info
24-2-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingStadsschouwburg Nijmegen, NijmegenMeer info
25-2-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingTheater Rotterdam (Schouwburg), RotterdamMeer info
28-2-202420:00Mozart: Requiem Symfonieorkest Vlaanderen & Ests Filharmonisch KamerkoorMusis, ArnhemMeer info
28-2-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingFlint, AmersfoortMeer info
1-3-202420:00Schuberts ForellenkwinteBusch Trio, Naomi Shaham & Noga ShahamMusis, ArnhemMeer info
1-3-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingDe Goudse Schouwburg, GoudaMeer info
2-3-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingTheaters Tilburg, TilburgMeer info
2-3-202420.15Take me homeSofia VasherukTheater de Winsinghhof Roden Meer info
3-3-202412:00Klassiek Open Podium Kleinkoor VocareMusis, ArnhemMeer info
3-3-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingKoninklijk Theater Carré, AmsterdamMeer info
9-3-202416.00Blokfluitensembles spelen BachEnsemble Arabesk en Praetorius o.l.v. Norbert KunstPG Kerk in GorsselMeer info
9-3-202420.00Brahms Vierde en Bruchs Vioolconcert Phion & Liza FerschtmanMusis, ArnhemMeer info
10-3-202414.00Gauguin EnsembleGauguin EnsembleTheater de Winsinghhof RodenMeer info
12-3-202419.00Bach's Matthäus PassionPhilipskoor en Kamerorkest AlveareMuziekgebouw EindhovenMeer info
15-3-202419:30Matthäus Passion Dutch BaroqueDutch Baroque Orchestra, Dutch Baroque Vocal Consort & solisten o.l.v. Gerard de WitOude Kerk, EdeMeer info
15-3-202420:30Ellen ten Damme& Kamarata ZuidMusis, ArnhemMeer info
15-3-202420.00Orgelconcert Bach in WeimarEls DijkermanGudulakerk in LochemMeer info
16-3-202419:30Matthäus Passion Dutch BaroqueDutch Baroque Orchestra, Dutch Baroque Vocal Consort & solisten o.l.v. Gerard de WitOude Kerk, ZwijndrechtMeer info
16-3-202419.00Bach's Matthäus PassionPhilipskoor en Kamerorkest AlveareKoekbouw Noordkade VeghelMeer info
16-3-202419.30Matthäus PassionArs Musica o.l.v. Patrick van der LindenGrote of St. Michaëlskerk - Oudewater
16-3-202420.00Bach … becauseDascha Beets met begeleiding van het Peter Beets TrioHof van Gelre, LochemMeer info
17-3-202415.00De Grote PinguÔn en Bananen Show (6+) Ardemus QuartetMusis, ArnhemMeer info
17-3-202416.00 Mini-opera Bakkie BachKofferbakcollectief met o.a. Klaartje van VeldhovenGudulakerk in LochemMeer info
20-3-202420:00Arcadi Volodos Internationale meesterpianistMusis, ArnhemMeer info
20-3-202410.00Stadsbeiaardier speelt BachJan-Geert HeuvelmanGudulakerk in LochemMeer info
20-3-202410.00Stadsbeiaardier speelt BachJan-Geert HeuvelmanGudulakerk in LochemMeer info
21-3-202419.30Matthäus PassionArs Musica o.l.v. Patrick van der LindenEvangelische Broedergemeente - Zeist
21-3-202420.00Stoeien met BachRien Wulffraat, piano en Cees Wormeester, basSynagoge LochemMeer info
22-3-202419.30Matthäus PassionArs Musica o.l.v. Patrick van der LindenEvangelische Broedergemeente - Zeist
22-3-202420.00They have waited long enoughRagazze Quartet, Katharine Dain & Natalie HaynesMusis, ArnhemMeer info
22-3-202420.00Vincent van Amsterdam & Javier LupianezVincent van Amsterdam, accordeon & Javier Lupianez, vioolGudulakerk in LochemMeer info
23-3-202419.30Matthäus Passion Bachkoor HollandBachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest & solisten o.l.v. Gijs LeenaarsGrote of Sint-Gudulakerk, LochemMeer info
23-3-202419.30 Dé Matthäus PassionBachkoor Holland & Concertgebouwkamerorkest o.l.v. Gijs LeenaarsGudulakerk in LochemMeer info
25-3-202420.00Hoogtepunten Matthäus PassionKempenkoor en barokorkest La Sorpresa o.l.v. Cees WoutersH.Brigidakerk, GeldropMeer info
27-3-202419.30Matthäus PassionKempenkoor, barokorkest La Sorpresa, Jongenskoor Dalfsen en solisten o.l.v. Cees WoutersSt.Petrusbasiliek, OirschotMeer info
27-3-202419.30Matthäus PassionArs Musica o.l.v. Patrick van der LindenLaurenskerk - Rotterdam
28-3-202420:00De klaagzangen van Gesualdo GraindelavoixMusis, ArnhemMeer info
28-3-202419.30Matthäus Passion Bachkoor HollandBachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest & solisten o.l.v. Gijs LeenaarsNieuwe Kerk, DelftMeer info
29-3-202420.00Johannes-Passion Orkest van de Achttiende Eeuw & Cappella AmsterdamMusis, ArnhemMeer info
29-3-202420.15De Mattheus PassieNoraly Beyer, Sharon Kips, Job Hubatka, Pearl Jozefzoon, Musica ExtremaTheater de Winsinghhof RodenMeer info
30-3-202420.00Weense VerwonderingKlarinettiste Marieke Vos, violist Joris van Rijn, celliste Nuala McKenna en pianist Camiel BoomsmaWitte Kerkje, BaarnMeer info
2-4-202420.00Willem Brons presenteert: Satomi ChiharaBach Sinfonias (I have not decided which one of them yet)Brinkhuis Theater LarenMeer info
7-4-202415:30Kriebel (2+) OorkaanMusis, ArnhemMeer info
10-4-202412:30Lunchconcert: Dutch Classical TalentGeorgia BurashkoMusis, ArnhemMeer info
19-4-202420:00Carnival BaroqueHolland Baroque & Jeanine de BiqueMusis, ArnhemMeer info
20-4-202415.00Piano recital Luis Vaz – ZaterdagMatinee concert R. Schumann: Fantasiestücke op. 12 (1837)Brinkhuis Theater LarenMeer info
20-4-202420:00Daphnis et ChloÈ van Ravel Phion & VÈronique GensMusis, ArnhemMeer info
20-4-202420.15Untitled 3Lavinia MeijerTheater de Winsinghhof RodenMeer info
21-4-202411:00Klassiek Open PodiumStudenten vooropleiding ArtEZMusis, ArnhemMeer info
23-4-202420:00De Duivelskunstenaar Nederlands Blazers EnsembleMusis, ArnhemMeer info
28-4-202411:00Zondagochtendconcert Aylin Sezer & Ed SpanjaardMusis, ArnhemMeer info
29-4-202411.30Matthäus Passion Bachkoor HollandBachkoor Holland, Concertgebouw Kamerorkest & solisten o.l.v. Gijs LeenaarsNieuwe Kerk, DelftMeer info
30-4-202420.00Nadezda Fillipova – Soirée de Nadezda“Echo Chambers” Solo recitalBrinkhuis Theater LarenMeer info
1-5-202420:00Klarinetkwintetten van Brahms en MozartPatey, Van Bellen, Milstein, Kovalev & ViersenMusis, ArnhemMeer info
9-5-202420:00Schubert en BeethovenSteven OsborneMusis, ArnhemMeer info
10-5-202420:00Steel StolenNederlands KamerkoorMusis, ArnhemMeer info
14-5-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingKoninklijke Schouwburg, Den HaagMeer info
15-5-202420:00Philip Glass in IndiaAmsterdam SinfoniettaMusis, ArnhemMeer info
15-5-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingKoninklijke Schouwburg, Den HaagMeer info
24-5-202420:00PathÈtiquePynarelloMusis, ArnhemMeer info
25-5-202420:00Hommage aan Duke Ellington PhionMusis, ArnhemMeer info
30-5-202420.15Koffieconcert met Bach en BernierPearls in Baroque olv Noriko AmanoHet ConcertgebouwMeer info
5-6-202420.15J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingTAQA Theater de Vest, AlkmaarMeer info
6-6-202420.00J.S. Bach - de ApocalypsOPERA2DAY en Nederlandse BachverenigingTheater aan de Parade, Den BoschMeer info
11-6-202420.00Willem Brons presenteert: Augustinas EidukonisJohann Sebastian Bach - PartitaBrinkhuis Theater LarenMeer info
18-6-202420.00Betoverende StemmenHet Nationaal Jongenskoor o.l.v. Irene VerburgPauluskerk, BaarnMeer info
6-7-202420.00Zomeravondconcertviolisten Coraline Groen en Ernst Jan Vos, Altvioliste ¡sdÌs ValdimarsdÛttir, celliste Isabel Vaz, contrabassist Lucia Mateo Calvo, klarinettiste Marieke Vos, fagottist Remko Edelaar en hoornist JosÈ SogorbMeer info
27-7-202420.00De Mattheus volgens HenkHenk Zwart, Saskia Meijs, Marko Bonarius en Martijn GrootendorstGudulakerk in LochemMeer info
29-9-202419.30De koralen van de Mattheus PassionCollegium Gudulae o.l.v. Els DijkermanGudulakerk in LochemMeer info